Licencje zawodnicze
17683
page-template-default,page,page-id-17683,bridge-core-3.0.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Licencje zawodnicze

Licencja zawodnicza PZN

W celu uzyskania licencji PZN należy przesłać na adres Polskiego Związku Narciarskiego oryginał wypełnionego i potwierdzonego przez licencjonowany klub wniosku oraz następujące załączniki:

  • podpisaną fotografię
  • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do uprawiania określonej dyscypliny sportu wydane przez lekarza uprawnionego do orzecznictwa sportowo-lekarskiego lub uwierzytelnioną kopię książeczki zdrowia sportowca z aktualnym ważnym badaniem – może to być lekarz rodzinny
  • potwierdzenie opłaty za przyznanie licencji w wys. 30,00 zł.

Więcej informacji znajduje się na stronie PZN

Listę licencjonowanych klubów znajdziecie TUTAJ

Licencja zawodnicza PZN w sekcji narciarstwa alpejskiego AZS Warszawa

Zasady przyjęcia do sekcji narciarstwa alpejskiego Klubu Środowiskowego AZS Warszawa:

  1. Należy wypełnić deklarację członkowską dostępną pod linkiem: https://forms.gle/iYQuLvCpjvuoPknb9
  2. Następnie na adres mailowy: narciarstwo@azs.waw.pl przesłać potwierdzenie posiadania legitymacji AZS (.jpg legitymacji z systemu SORGA)
  3. Po spełnieniu powyższego na wskazany adres mailowy zostanie przesłane potwierdzenie przyjęcia do sekcji oraz skan wniosku licencyjnego z potwierdzeniem ze strony AZS Warszawa o przynależności  klubowej.
  4. Uzyskany w ten sposób wniosek należy wypełnić, i wraz z odpowiednimi załącznikami przesłać do PZN (zgodnie z informacjami zamieszczonymi opisane powyżej).